G A Z O B A B A ve K A R A H A M Z A' nın Sinemaya Katkılaİşadamı Sucettin AYNA
(KARAHAMZA) katkılarıyla bir film....

Domdom Ailesi ve Devekuşu sıcak anlatım tarzıyla ekranlara bomba gibi düşecek.

 Yönetmenliğini  Ferhat Bahadır’ın yaptığı “Domdom ailesi ve Devekuşu” adlı dizi film dram, komedi, aksiyon ve polisiye türlerini harmanlayarak izleyiciye sunan samimi bir yapım.

 

       Çekimlerine Kumburgaz’da başlanacak olan dizi, metropol insanı ve köy insanının yaşamındaki farklılıklar konusunda da bizleri düşünmeye sevk ediyor.

 

        Birbirine rakip iki ailenin çocukları arasında yaşanan imkansız aşk, onları içinden çıkılmaz bir duruma sokuyor.  Gazo ağanın babasının rahatsızlığı nedeniyle Gazo ve ailesi köye gider. Ölüm döşeğindeki babanın Gazo ve ailesine değerli bir emaneti vardır. Peki nedir bu emanet? Gazo babasının emanetine gözü gibi bakacağına söz verir.

 

       Ancak onu ve ailesini bekleyen büyük bir sürpriz vardır. Emanetin büyüklüğü karşısında işler iyiden iyiye içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Ama Gazo babasına verdiği sözü tutmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

 

       Dizi başta; Salih Güney, Perihan Savaş, Meral Zeren gibi Türk sinemasının emektar oyuncularını bir araya getirmekle beraber.Aynı zamanda dizide ; Derya Savaşçı (Derya,Gazo Ağanın kızı) Ali Aküzüm (Kartal Komiser) Sucettin Ayna (Karahamza) Şehnaz Dilan (Karahamzanın eşi) Fatoş Topitaş (Başkomiser Sevda) Erhan Güzelderen (Domdom Veli) gibi oyuncular'da yer alıyor.Türk sinemasına yeni yüzlerde kazandıracağa benziyor. Köy insanının doğayla iç içe basit yaşamı kalpleri ısıtırken, şehir insanının çıkmazları ve soru işaretleriyle dolu yaşamı bizleri kökenlerimizi sorgulamaya itiyor.

 

       Dizi enteresan ismiyle de izleyicide merak uyandırıyor, “peki şimdi ne olacak” sorusunu her daim canlı tutuyor. Yapım son dönemin ilgiyle izlenecek dizilerinden biri olacağa benziyor.

 

 
    BARAK
Basın   Yayın

olarak 
Sonhavadis  Hürses 
Damla Dergisi
Ulusal Haber 12


 bu yapımın ve projelerinin sonuna kadar yanında olacağız.

 

       Başarılar  Ünlü Yönetmen Ferhat Bahadır...

 

      Başarılar GAZO BABA,

      Başarılar KARA HAMZA,
            

       Başarılar bu projeye emek verenler....

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !